پسر نازم سید علی
 
قالب وبلاگ
نويسندگان

دیشب برای سومین بار سیدعلی را بردیم پیش پزشک. البته این بار یه پزشک دیگه. و بهش گفتم این علی آقا 14 روزه سرماخورده و هیچ بهبودی هم حاصل نشده و پزشک قبلی گفته خروسک هس. اما من که اطلاعاتی راجع به خروسک از اینترنت گرفته بودم دیدم خدا هیچ کدوم ربطی به سیدعلی نداره. خلاصه پزشک دیشبی گفت این بچه ذات الریه کرده و داروهاشو عوض کرد و آزیروسین و تئوکال-جی بهش داد. امیدوارم که زودتر خوب بشه علی گلی.


ادامه مطلب
[ ۱۳٩۱/٩/٢۱ ] [ ٢:۳٥ ‎ب.ظ ] [ سیدعلی ]

سلام سیدعلی عزیزم یک هفته ای میشه که سرماخوردی و مرتب سرفه می کنی. سرفه های شدید. دو بار هم بردم پیش پزشک. بار دوم که پیش متخصص اطفال بردمت گفت احتمالاً خروسک هست و اریترومایسین و استامینوفن و سیتیریزین بهت داد. و یه آمپول ناغافل هم نوش جان کردی. ببخشید که مجبور شدیم آمپولت بزنیم. اما هنوز که بهبودی حاصل نشده. توروخدا زودتر خوب شو عزیزم. یه مطالبی هم در مورد این بیماری گرفتم که اینجا میزارم. امیدوارم به درد همه ی مادران گرامی بخوره.

خروسک در کودکان و درمان آن

خروسک

 

گاهی کودکان به دنبال سرماخوردگی دچار حمله ی شدید و مشکل تنفسی می ‌شوند که در اصطلاح به آن خروسک می‌ گویند که این بیماری بر اثر التهاب نای و حنجره ایجاد می‌ شود.

پس به عفونت و التهاب ناحیه ی گلوتیک و ساب گلوتیک(پایینی گلو)‌ خروسک(croup) یا خناق می‌ گوید.

سن شایع این بیماری از 6 ماهگی تا 3 سالگی بوده و در فصول سرد سال(در انتهای پائیز و در طول زمستان) و در پسران شایع ‌تر است. در واقع کودکانی که در زیر سه سالگی خروسک می‌ گیرند شدید ترین علائم را نشان میِ‌ دهند.

 


ادامه مطلب
[ ۱۳٩۱/٩/٢٠ ] [ ٢:۳٠ ‎ب.ظ ] [ سیدعلی ]

تا که صدای اذان از تلویزیون بلند میشه هر گوشه ی خونه که مشغول بازی کردن باشی میدوی میای کنار تلویزیون و نگاه می کنی. قربون این پسر نازم.

[ ۱۳٩۱/٩/۸ ] [ ۳:۱۱ ‎ب.ظ ] [ سیدعلی ]

نمی دونم چرا اینقدر بچه ها عاشق پوشیدن کفش بزرگترا هستن هرچند که میدونن دو دقیقه بعدش با کله می خورن زمین. من که هنوز نتونستم بفهمم.

[ ۱۳٩۱/٩/۸ ] [ ۳:٠٧ ‎ب.ظ ] [ سیدعلی ]

چند روز تعطیلی تاسوعا عاشورا خاله و شوهرخاله آمده بودن شهرمون. آتنا هم که طبق معمول همبازی علی آقا بود. بابای آتنا هم که عمل دیسک کمر انجام داده بود و خونه نشین بود این چند روزه. خدایا زودتر سلامتی شو بهش برگردون. آمین.

ا

[ ۱۳٩۱/٩/۸ ] [ ٢:٥۳ ‎ب.ظ ] [ سیدعلی ]

عصر هشتم محرم توی مصلی شهرمون برای حضرت رقیه عزاداری می کردن.جلسه فقط برای خانم ها بود و بچه های کوچولوشونم آورده بودن. سیدعلی را هم من بردم که از همون اول عزاداری یکم بدو بدو کرد و دنبال بچه ها می دوید و خوشبختانه خواب رفت و مامانش هم تونست استفاده ای ببره ازون عزاداری. خدایا همه ی کوچولو ها سالم و سلامت باشن. 

[ ۱۳٩۱/٩/۸ ] [ ٢:٤٦ ‎ب.ظ ] [ سیدعلی ]

[ ۱۳٩۱/٩/۸ ] [ ۱:٥٦ ‎ب.ظ ] [ سیدعلی ]

 

حالا هی بگین مادرا بچه ها رو آزاد بزارین خودشون غذا بخورن. یکی هم به داد مادرا برسه چطوری تمیزکاری کنن.

[ ۱۳٩۱/٩/۸ ] [ ۱:٤٤ ‎ب.ظ ] [ سیدعلی ]

علی آقا رو روز عاشورا بردیمش آبدر و عزاداری ها رو مشاهده کرد. شبای محرم معمولاً می بردیمش بیرون که دسته های عزاداری رو ببینه و خیلی هم باتعجب نیگا می کرد فکر می کنم براش جالب بود. این عکس هم از تعزیه ی مسجد امام صادق شهرمون هست.

[ ۱۳٩۱/٩/٧ ] [ ۳:٤۸ ‎ب.ظ ] [ سیدعلی ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

من سیدعلی 2 شهریور 1390 به دنیا اومدم همزمان با 23 ماه رمضان یعنی شب قدر .خوشا به حال گل پسری ناز مامانش.
صفحات دیگر
امکانات وب

آپلود عکس